Witamy w serwisie Sygma OnLine.

Serwis Sygma OnLine umożliwia Ci dostęp do informacji o Twoich produktach kredytowych.

Dzięki temu rozwiązaniu możesz zalogować się na swoje konto i uzyskać najaktualniejsze informacje, m.in. o dostępnych środkach, transakcjach dokonanych kartą, wysokościach raty oraz pobrać aktualny wyciąg. Jednocześnie serwis daje Ci możliwość wygodnego i bezpiecznego dokonywania operacji na karcie. Poprzez Serwis Sygma OnLine możesz również aktywować swoją kartę bez dodatkowych formalności.

Dzięki Sygma OnLine możesz mieć dostęp do swoich produktów kredytowych o każdej porze.

Jeśli podczas korzystania z Sygma OnLine będziesz potrzebował pomocy, ten przewodnik wyjaśni Ci wątpliwości i pokaże jak sprawnie i bezpiecznie korzystać z naszego systemu.

A jak to działa?

Nic prostszego.

Pierwszy krok to telefoniczny kontakt z Automatycznym Systemem Obsługi Klienta, który umożliwi Ci uzyskanie informacji na temat Twojego Identyfikatora Klienta - jeśli go nie znasz, oraz ustawienie Twojego Hasła Jednorazowego.

Drugi i ostatni krok to zalogowanie się do Serwisu, korzystając z jednej z dwóch stron internetowych: www.sygmabank.pl, www.realfinanse.pl. Logujesz się używając uzyskanego drogą telefoniczną Hasła Jednorazowego, a następnie zmieniasz Hasło Jednorazowe na Moje Hasło. W ten sposób zostanie uruchomiony dostęp do Serwisu Sygma OnLine.